Pinkie
Pinkie
Pinkie
Pinkie

Malzemeler

Badem, Pithaya, Yaban Mersini, Mavi Haşhaş, Muz, Nut Butter, Bal

 

Enerji (kcal) 244
Yağ (g) 8.1
Karbonhidrat (g) 40
Şeker (g) 30.1
Lif (g) 5.4
Protein (g) 3.5
Sodyum (mg) 240

 

 

AÇIKLAMA

Eşsiz pembe rengini ve doyuruculuğunu içindeki meyvelerinden alan, zengin besin içeriğine sahip kahvaltı öğününüz yerine rahatlıkla tüketebileceğiniz bir o kadar da lezzetli Pinkie smoothie sizlerle!

Badem sütü, pitaya, yaban mersini ve muzun birleşimiyle oluşan bu ürün bal, mavi haşhaş ve fındık ezmesi ile aromalandırılıp besin değeri artırılmıştır.

Pinkie inek sütü yerine badem sütü kullanılmasıyla sizlere hem daha az kalori sağlayacak hem de badem sütünün vitamin ve mineralleri ile kolesterol seviyelerini iyileştirmeye yardımcı olacaktır.

Pinkie içerdiği yaban mersinleri yüksek antioksidan kapasiteye sahip olup, bol miktarda fenolik bileşen içermektedir. Yüksek antioksidan kapasitesi sayesinde kronik rahatsızlıklara karşı koruyucu etki göstererek sağlığınızın iyileştirilmesinde yardımcı olacaktır.

Yaban mersine ek olarak pitaya ve muz içeren smoothie harika bir lif kaynağıdır! Ev yapımı karışık kuruyemiş ezmemiz ve mavi haşhaş kullanarak smoothiemizde sağlıklı yağlara verdik. Hem lif hem de harika sağlıklı yağ içeriği sayesinde uzun süre tok tutma özelliği vardır.

İçeriğindeki pitaya, ağır egzersiz sonucu organizmada oluşan ve dokulara hasar veren kreatin kinaz ve laktik asit seviyesini düşürdüğü için antremandan 2-3 saat önce tüketilmesi doku hasarını önlemeye yardımcı olmaktadır.

Antrenmandan 1 – 2 saat önce veya antrenmandan hemen sonra tüketildiğinde sporcu performansını destekler.

Antrenmandan ortalama 1.5 – 2 saat önce tüketilmesi önerilir. Antrenman sonrası tüketildiğinde vücudun tamirini destekler.
Kan şekeri ile ilgili sağlık problemi olan bireyler bir öğünde yarısını tüketmeyi tercih edebilirler.

  • Kilo kontrolünü destekler.
  • Bağırsak sağlığını iyileştirir.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Yüksek tansiyon – kalp sağlığına yönelik
  • Sporculara Yönelik
  • Egzersiz Öncesi
  • Egzersiz Sırası
  • Egzersiz Sonrası

 

 

Etiketler
Pinkie,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR