title

 

Lokal Plants’in özel tasarlanmış ikram menüleri ile özel anlarınıza ve toplantılarınıza lezzet katabilirsiniz!

Özel Anlarınıza Lokal Tatlar!
Lokal Plants ailesi olarak, sadece günlük yaşamınızda değil, özel anlarınızda da sizlere eşsiz tatlar sunuyoruz. Catering hizmetimiz ile etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için yanınızdayız.

Neler Sunuyoruz?
Sizlere özgün ve lezzet dolu bir catering deneyimi sunuyoruz. Seçkin bitkisel içecekler, sağlıklı atıştırmalıklar, özel tasarım yemekler ve daha fazlasıyla etkinliklerinizi renklendiriyoruz. Sürdürülebilirlik ve tazelik ilkemizle, en kaliteli malzemeleri kullanarak lezzetli menüler hazırlıyoruz.

Kişiye ve An'a Özel Hizmet
Her etkinlik farklıdır, bu yüzden catering hizmetimizi sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz. Eğer özel beslenme gereksinimleriniz veya istekleriniz varsa, bunları dikkate alarak sizin ve sevdikleriniz için en uygun menüyü oluşturuyoruz. Siz sadece keyfini çıkarın, gerisini bize bırakın.

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?
Catering hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Etkinlik tarihinizi ve katılımcı sayısını belirtirseniz, size özel bir catering planı hazırlamaktan mutluluk duyarız. Tüm siparişlerimiz özenle hazırlanır ve istediğiniz yerde size teslim edilir.


Profesyonellik ve Lezzet Bir Arada!

İş toplantılarınızı daha verimli ve keyifli hale getirmek için özel menüler hazırlıyoruz. Seçkin bitkisel içecekler, taze atıştırmalıklar, sağlıklı sandviçler ve daha fazlasıyla katılımcılarınıza hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz, yerel ve doğal malzemeler kullanılarak özenle hazırlanır.

Personel Toplantıları İçin: İş birliğini desteklemek ve enerji dolu bir ortam yaratmak için sağlıklı ve besleyici seçenekler sunabilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış atıştırmalıklar, vitamin dolu içecekler ve lezzetli sandviçler ile personelinizin motivasyonunu artırın.

Müşteri Toplantıları İçin: Profesyonellik ve özeni yansıtmak için, özel müşteri toplantılarınıza farklı bir ikramda bulunmak isterseniz, şık ve özgün sandviçler, zarif tatlılar ve  bitkisel içeceklerle müşterilerinize unutulmaz bir deneyim yaşatın.

Özel Taleplerinizi Dinliyoruz
Her toplantı farklıdır ve sizin özel taleplerinizi dikkate alıyoruz. Eğer belirli bir temaya veya beslenme gereksinimine uygun bir menü isterseniz, bize söylemeniz yeterli. İş birliği yaparak, her etkinliği özel kılabiliriz.

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?
İş toplantınıza özel catering hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toplantı tarihini, katılımcı sayısını ve özel isteklerinizi bize ilettiğinizde, sizin için en iyi catering çözümünü hazırlamaktan memnuniyet duyarız. Tüm siparişler zamanında ve özenle hazırlanır, böylece siz iş toplantınıza odaklanabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR